Zarządzaj domem z dowolnego miejsca na Ziemi. Zgaś światło, obniż temperaturę i zobacz co się w nim dzieje na swoim telefonie. W SkyLife oferujemy system inteligentnego domu SMART HOME GRATIS.

Istnieje możliwość dowolnego rozbudowania systemu.

Więcej informacji znajduje się w sekcji Elementy systemu Smart Home

pobierz katalog »

Pakiety systemu Smart Home


Pakiet SMART

3399 zł
 • Kontroluj sytuację w domu z dowolnego komputera, tabletu lub smartfonu na Ziemi (dzieki Home Center Lite
 • Zapomnij o wyłączaniu światła gdy wychodzisz z domu lub kładziesz sie spać - system zrobi to za Ciebie automatycznie (motion sensor i relay switch)
 • Nie martw sie już nigdy o pozostawione żelazko – wyłączysz je zdalnie przez telefon (wall plug)
 • Badź na bieżaco z informacją o nieproszonych gościach – system wykryje próbę nieuprawnionego wejścia do domu (door sensor)

Pakiet MODERM

4499 zł
 • Korzystaj z funkcjonalności pakietu SMART oraz dodatkowo:
 • Kontroluj pozycjś otwarcia okna – system poinformuje Cię jeśli zostawisz je otwarte (window sensor)
 • Zarządzaj zdalnie oświetleniem – nie musisz już wstawać by wyłączyć światło u dzieci (relay switch)
 • Wykryj dym zanim zacznie się pożar – dostaniesz informację na swoje urządzenie mobilne (smoke sensor)

Pakiet HIGHLIFE

5499 zł
 • Korzystaj z funkcjonalności pakietów SMART i MODERN oraz dodatkowo:
 • Steruj temperaturą w pomieszczeniu – obniż temperaturę i wydatki w trakcie wakacji i podnieś ją dopiero przed powrotem (termostat)
 • Zajrzyj co dzieje się w Twoim domu – dzięki kamerce zobaczysz obraz na ekranie swojego telefonu (kamera IP)
 • Błyskawicznie wykryj wyciek wody – zapobiegniesz zalaniu mieszkania(flood sensor)

Elementy systemu Smart Home


HOME CENTER – centrala systemu.Integruje złożoną obsługę urządzeń, automatykę oraz protokoły internetowe w jednym prostym urządzeniu. Komunikuje się z czujnikami i modułami zlokalizowanymi w domu.

MOTION SENSOR – czujnik ruchu. Poinformuje właściciela mieszkania o wizycie nieproszonych gości podczas jego nieobecności. Mierzy i pokazuje również temperaturę w pomieszczeniu.

DOOR/WINDOW SENSOR – czujnik drzwi/okien. Bezprzewodowy, czujnik, który wykryje otwarcie drzwi lub okna i poinformuje o tym właściciela. Po załączeniu działa jako system alarmowy, bez załączenia np. jako czujnik włączenia światła.

RELAY SWITCH – dwuobwodowy sterownik włączania/wyłączania światła, którym można sterować za pomocą aplikacji oraz automatycznych zadań powiązanych z godziną lub zaciemnieniem pomieszczenia.

WALL PLUG – inteligentna wtyczka do gniazdek. To zdalnie sterowany włącznik sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużycia energii. Można włączać/wyłączać oświetlenie oraz zdalnie kontrolować zużycie energii.

TERMOSTAT – elektroniczny termostat grzejnikowy do regulacji temperatury w pomieszczeniach za pomocą przycisków lub aplikacji. Utrzymuje ustawioną temperaturę lub zmienia ją automatycznie.

KAMERA IP – umożliwiająca podgląd wybranego miejsca w mieszkaniu za pomocą aplikacji zainstalowanej na urządzeniach przenośnych.

FLOOD SENSOR – czujnik zalania. Błyskawicznie wykryje wyciek wody w pomieszczeniu i poinformuje właściciela mieszkania za pomocą informacji wysyłanej na urządzenia z systemem ANDROID lub iOS.

SMOKE SENSOR – czujnik dymu. Błyskawicznie wykryje dym w pomieszczeniu i poinformuje o tym właściciela mieszkania.

Warunkiem używania systemu jest posiadanie smartfonu lub tabletu z systemem operacyjnym ANDROID lub iOS oraz sieci internet w mieszkaniu. Do obsługi programu ściągnij z AppStore lub Google Play program FIBARO.

Zarządzanie domem nigdy nie było tak proste!

pop-up_645x485

pop-up_645x485