Nexity Studio

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Nexity Studio.

Misją Nexity jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości mieszkaniowych, a przede wszystkim budowanie wysokiej klasy budynków i mieszkań spełniających oczekiwania naszych Klientów. Idąc o krok dalej i wychodząc naprzeciw Państwa rosnącym potrzebom, we współpracy z firmą projektową redNet Dom, stworzyliśmy program aranżacji wnętrz – Studio Nexity. Dbając o komfort i finanse naszych Klientów przygotowaliśmy dla Państwa trzy pakiety wykończeniowe w standardzie “pod klucz”: Basic, Silver, Gold, Platinum

Pakiet SMART

Pobierz PDF

Oferuje klasyczne i funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne przy zachowaniu przystępnych cen. Program polecany Klientom chcącym zaaranżować swoje mieszkanie na własny użytek jak również na wynajem.

Cena już od:

575 zł/m2

Pakiet MODERN

Pobierz PDF

Charakteryzuje się największą popularnością ze względu na szeroką gamę materiałów wykończeniowych wysokiej jakości o różnorodnych wzorach. Jest to połączenie funkcjonalnych rozwiązań, elegancji oraz przystępnych cen.

Cena już od:

715 zł/m2

Pakiet HIGHLIFE

Pobierz PDF

Jest propozycją dla osób, które poszukują nowatorskich rozwiązań i indywidualnej aranżacji. Dedykowane materiały wykończeniowe charakteryzują się wyszukanym wzornictwem dającym pewność uzyskania wyjątkowego designu.

Cena już od:

995 zł/m2

Pakiet SUPERIOR

Pobierz PDF

Pakiet powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. To propozycja dla osób, które oczekują najwyższej jakości materiałów wykończeniowych w nowatorskich i indywidualnie projektowanych aranżacjach.

Cena już od:

1595 zł/m2

Chcesz kupić mieszkanie?

Formularz kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią Klauzuli Informacyjnej, w tym z przysługującymi mi prawami związanymi z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.