nexity studio
28

Nexity Studio

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Nexity Studio.

Misją Nexity jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości mieszkaniowych, a przede wszystkim budowanie wysokiej klasy budynków i mieszkań spełniających oczekiwania naszych Klientów. Idąc o krok dalej i wychodząc naprzeciw Państwa rosnącym potrzebom, we współpracy z firmą projektową redNet Dom, stworzyliśmy program aranżacji wnętrz – Studio Nexity. Dbając o komfort i finanse naszych Klientów przygotowaliśmy dla Państwa cztery pakiety wykończeniowe w standardzie “pod klucz”.  
Pobierz katalog PDF
pakiet MODERN

Pakiet MODERN

Charakteryzuje się największą popularnością ze względu na szeroką gamę materiałów wykończeniowych wysokiej jakości o różnorodnych wzorach. Jest to połączenie funkcjonalnych rozwiązań, elegancji oraz przystępnych cen.

Cena:
od 715 zł/m2
pakiet HIGHLIFE

Pakiet HIGHLIFE

Jest propozycją dla osób, które poszukują nowatorskich rozwiązań i indywidualnej aranżacji. Dedykowane materiały wykończeniowe charakteryzują się wyszukanym wzornictwem dającym pewność uzyskania wyjątkowego designu.

Cena:
od 995 zł/m2
pakiet SUPERIOR

Pakiet SUPERIOR

Pakiet powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. To propozycja dla osób, które oczekują najwyższej jakości materiałów wykończeniowych w nowatorskich i indywidualnie projektowanych aranżacjach.

Cena:
od 1595 zł/m2

ZOBACZ JAK ŁATWO URZĄDZIĆ MIESZKANIE Z NEXITY STUDIO