nexity studio
28

Nexity Studio

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Nexity Studio.

Misją Nexity jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości mieszkaniowych, a przede wszystkim budowanie wysokiej klasy budynków i mieszkań spełniających oczekiwania naszych Klientów. Idąc o krok dalej i wychodząc naprzeciw Państwa rosnącym potrzebom, we współpracy z firmą projektową redNet Dom, stworzyliśmy program aranżacji wnętrz – Studio Nexity. Dbając o komfort i finanse naszych Klientów przygotowaliśmy dla Państwa trzy pakiety wykończeniowe w standardzie “pod klucz”: Smart, Modern i Highlife   rednet
Pobierz katalog PDF
pakiet smart

Pakiet Smart

Oferuje klasyczne i funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne przy zachowaniu przystępnych cen. Program polecany Klientom chcącym zaaranżować swoje mieszkanie na własny użytek jak również na wynajem.

Cena:
do 45 mkw 690 zł/m2 od 45 mkw 599 zł/m2
 
pakiet modern

Pakiet Modern

Charakteryzuje się największą popularnością ze względu na szeroką gamę materiałów wykończeniowych wysokiej jakości o różnorodnych wzorach. Jest to połączenie funkcjonalnych rozwiązań, elegancji oraz przystępnych cen.

Cena:
do 45 mkw 800 zł/m2 od 45 mkw 699 zł/m2
pakiet Highlife

Pakiet Highlife

Jest propozycją dla osób, które poszukują nowatorskich rozwiązań i indywidualnej aranżacji. Dedykowane materiały wykończeniowe charakteryzują się wyszukanym wzornictwem dającym pewność uzyskania wyjątkowego designu.

Cena:
do 45 mkw 1100 zł/m2 od 45 mkw 950 zł/m2

ZOBACZ JAK ŁATWO URZĄDZIĆ MIESZKANIE Z NEXITY STUDIO