Info Nexity to teraz Develia.
26 lipca 2023 r. Develia nabyła 100% udziałów polskich spółek zależnych od Nexity. Zobacz więcej →
EN
UKR

Nexity Studio

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Nexity Studio.

Misją Nexity jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości mieszkaniowych, a przede wszystkim budowanie wysokiej klasy budynków i mieszkań spełniających oczekiwania naszych Klientów. Idąc o krok dalej i wychodząc naprzeciw Państwa rosnącym potrzebom, we współpracy z firmą projektową redNet Dom, stworzyliśmy program aranżacji wnętrz – Studio Nexity. Dbając o komfort i finanse naszych Klientów przygotowaliśmy dla Państwa kilka pakietów wykończeniowych  w standardzie “pod klucz”.

POBIERZ KATALOG WYPOSAŻENIA NA ROK 2023 >>>

OPIS PAKIETÓW WYKOŃCZENIOWYCH >>>

 

Pakiet ECONOMY

Cennik >>

Idealne rozwiązanie dla Twojego mieszkania inwestycyjnego. Gotowe projekty łazienki na założeniach bez wnoszenia poprawek.Wyselekcjonowane i sprawdzone materiały wykończeniowe. Przyspieszony czas pracy nad projektem.

Cena już od:

999 zł/m2

Pakiet OPTIMAL

Cennik >>

Optymalne rozwiązania na każdą kieszeń. Wąska baza materiałów wykończeniowych z podstawowym zakresem prac wykończeniowych w łazience (brak przeróbek, płytki układane do wysokości 2,1m).

Cena już od:

1099 zł/m2

Pakiet OPTIMAL+

Cennik >>

Optymalne rozwiązania na każdą kieszeń. Szeroka baza materiałów wykończeniowych z rozszerzonym zakresem prac wykończeniowych w łazience m.in.: przeróbki wodno-kanalizacyjne, lustro wklejane między płytki i przeróbki elektryczne z tym związane, układanie płytek do sufitu.

Cena już od:

1299 zł/m2

Pakiet STANDARD

Cennik >>

Sprawdzone i dobre rozwiązania. Wąska baza materiałów wykończeniowych z podstawowym zakresem prac wykończeniowych w łazience (brak przeróbek, płytki układane do wysokości 2,1m). W stosunku do poziomu Optimal znajdziesz tu materiały wyższej klasy.

Cena już od:

1499 zł/m2

Pakiet STANDARD+

Cennik >>

Sprawdzone i dobre rozwiązania. Szeroka baza materiałów wykończeniowych z rozszerzonym zakresem prac wykończeniowych w łazience m.in.: przeróbki wodno-kanalizacyjne, lustro wklejane między płytki i przeróbki elektryczne z tym związane, układanie płytek do sufitu. Oprócz przeróbek możesz tu znaleźć podłogi drewniane, podłogi winylowe czy drzwi bezprzylgowe!

Cena już od:

1879 zł/m2

Pakiet EXCLUSIVE

Cennik >>

Masz wszystko w cenie. Najszersza i ekskluzywna baza materiałowa, płytki wielkoformatowe, prysznic z brodzikiem i prysznic walk-in w cenie, gładzenie ścian i sufitów. W łazience przeróbki wodno-kanalizacyjne, lustro wklejane między płytki i przeróbki elektryczne z tym związane, układanie płytek do sufitu.

Cena już od:

2668 zł/m2

Chcesz kupić mieszkanie?

Formularz kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią Klauzuli Informacyjnej, w tym z przysługującymi mi prawami związanymi z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.