Info Nexity to teraz Develia.
26 lipca 2023 r. Develia nabyła 100% udziałów polskich spółek zależnych od Nexity. Zobacz więcej →
EN
UKR

Udana inwestycja

Pełne praktycznych i nowoczesnych rozwiązań osiedle Next Ursus będzie składało się z 14 budynków mieszkalnych, w ramach których dla mieszkańców powstanie również rozległa strefa rekreacji i zieleni. Na osiedlu, do dyspozycji mieszkańców, znajda się: boisko do siatkówki, place zabaw, siłownia plenerowa oraz liczne lokale usługowe. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli do dyspozycji nie tylko miejsca parkingowe w garażu, ale także miejsca postojowe naziemne. Dla posiadaczy aut elektrycznych, dużym atutem będą stacje ładowania samochodów, które również znajdą się na osiedlu Next Ursus.

W najbliższym sąsiedztwie osiedla powstał EkoPark, który jest wciąż rozbudowywany i którego powierzchnia docelowo wyniesie do 5 ha. Na terenie parku można znaleźć place zabaw oraz ścieżki edukacyjne, został on stworzony dzięki wykorzystaniu technologii ekologicznych.

Terminy zakończenia budowy:

Budynek Life, Style – III kwartał 2022

Budynek Modern, Light – II kwartał 2023

Budynek Harmony, Adventure – III kwartał 2023

Budynek Energy – IV kwartał 2024

przejdź do inwestycji

Biuro
sprzedaży

Skontaktuj się z nami

Next Ursus

Adres:

ul. Posag 7 Panien 18
02-495 Warszawa

Godziny otwarcia:

pon.: 11:00 – 19:00
wt. – pt.: 10:00 – 19:00
sobota: 10.00 – 16.00

Chcesz kupić mieszkanie?

Formularz kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią Klauzuli Informacyjnej, w tym z przysługującymi mi prawami związanymi z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.