Info Nexity to teraz Develia.
26 lipca 2023 r. Develia nabyła 100% udziałów polskich spółek zależnych od Nexity. Zobacz więcej →
EN
UKR

Komfortowa inwestycja

Malta Point – pierwsza poznańska inwestycja Nexity, to miejsce tworzone z myślą o ludziach młodych, którzy czerpią z życia pełnymi garściami, cenią sobie kontakt z naturą, a także dostęp do miejsc rozrywki i kultury.

W pierwszym etapie budowy inwestycji Malta Point w stolicy Wielkopolski powstaje budynek 5-piętrowy z 98 mieszkaniami. Znajdą się tam zarówno kawalerki, idealne dla singli oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe, dla młodych rodzin. Takie lokale to również dobra inwestycja pod wynajem, np. dla studentów, ze względu na bliskie położenie AWF-u, Politechniki Poznańskiej i innych placówek edukacyjnych.

Dwa budynki powstające w ramach kolejnego etapu osiedla Malta Point – Tide oraz Wave, będą liczyć łącznie 155 mieszkań. Dostępne będą zarówno mniejsze mieszkania – kawalerki oraz lokale 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe o praktycznym i komfortowym układzie, z których największe będą liczyć aż 110 metrów kwadratowych powierzchni.

Budynki będą charakteryzować wygodne przestrzenie wspólne, z podwójnymi, przestronnymi windami dla mieszkańców i ich gości. We wnętrzach zaprojektowaliśmy dyskretne połączenie beżu i szarości oraz wzory szlachetnych kamieni i drewna. Eleganckie materiały wykończeniowe, które zastosowaliśmy, są odnawialne, podkreślą nowatorski styl oraz sprawią, że mieszkańcy będą czuli się tutaj komfortowo. Nowoczesne oświetlenie ledowe będzie odpowiednio skoncentrowane, dzięki czemu w częściach wspólnych zapanuje intymny nastrój.

W najnowszym, ostatnim etapie inwestycji powstaną̨ dwa pięciopiętrowe budynki Zefir i Horizon oferujące 157 mieszkań, od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Zróżnicowane metraże i ustawne rozkłady pozwalają na atrakcyjną aranżację wnętrz. Lokale na parterze posiadać będą przydomowe ogródki a te na piętrach – balkony. Ponadto, dla wygody mieszkańców na osiedlu zaprojektowano 157 miejsc rowerowych oraz podziemny garaż. Zielone patio osiedla zachęci do odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu.

Termin zakończenia budowy

Budynek Classic: III kwartał 2022

Budynki Tide i Wave: I kwartał 2024

Budynki Zefir i Horizon: II kwartał 2025

przejdź do inwestycji

Biuro
sprzedaży

Skontaktuj się z nami

Malta Point

Adres:

ul. Milczańska 1
61-131 Poznań

Godziny otwarcia:

Pon – pt: 10:00-18:00
Sob: 10:00-16:00

Chcesz kupić mieszkanie?

Formularz kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią Klauzuli Informacyjnej, w tym z przysługującymi mi prawami związanymi z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.