Komfortowa inwestycja

Matla Point – pierwsza poznańska inwestycja Nexity, to miejsce tworzone z myślą o ludziach młodych, którzy czerpią z życia pełnymi garściami, cenią sobie kontakt z naturą, a także dostęp do miejsc rozrywki i kultury.

W pierwszym etapie budowy inwestycji Malta Point w stolicy Wielkopolski powstanie budynek 5-piętrowy z 98 mieszkaniami. Znajdą się tam zarówno kawalerki, idealne dla singli oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe, dla młodych rodzin. Takie lokale to również dobra inwestycja pod wynajem, np. dla studentów, ze względu na bliskie położenie AWF-u, Politechniki Poznańskiej i innych placówek edukacyjnych.

Deweloper udostępni też duże 4-pokojowe mieszkania, które idealnie sprawdzą się m. in. dla większych rodzin. Wszystkie lokale są zaplanowane tak, by były jak najbardziej funkcjonalne i odpowiadały zapotrzebowaniom rynku. Dodatkowym atutem mieszkań będą przestronne balkony i duże okna doświetlające pomieszczenia.

Lokatorzy będą mieć do dyspozycji również miejsca postojowe w podziemnym parkingu oraz komórki lokatorskie.

Termin zakończenia budowy

Budynek Classic: III kwartał 2022

przejdź do inwestycji

Biuro
sprzedaży

Skontaktuj się z nami

Malta Point

Adres:

ul. Milczańska 1
61-131 Poznań

Telefon:

(61) 333 30 00

Godziny otwarcia:

Pon – pt: 10:00-18:00
Sob: 10:00-16:00

Chcesz kupić mieszkanie?

Formularz kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią Klauzuli Informacyjnej, w tym z przysługującymi mi prawami związanymi z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.