Nowoczesne osiedle

Osiedle Lifetown będzie składac się z 5 kameralnych budynków. Inwestycja powstaje na Służewcu.

Zadbane tereny zielone staną się przyjemnymi miejscami spacerów, spotkań i relaksu, a malownicze jeziorko, wkomponowane w architekturę osiedla, będzie szczególną atrakcją dla mieszkańców.

Stacja rowerów miejskich, która znajduje się tuż obok osiedla, będzie idealną bazą do weekendowych wycieczek, a zmyślą o najmłodszych powstanie pełen atrakcji kolorowy plac zabaw.

Na osiedlu nie zabraknie również punktów usługowych, by mieszkańcy osiedla Lifetown mieli wszystko w zasięgu ręki.

Zaledwie kilka minut dzieli mieszkańców od Galerii Mokotów, jednego z największych i najbardziej prestiżowych centrów handlowych w Polsce. W pobliżu osiedla znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych. Służewiec to największy i najbardziej rozpoznawalny obszar biurowy na mapie Warszawy. Zakup mieszkania w tym miejscu to nie tylko wygoda i oszczędność czasu przy codziennych dojazdach do pracy, ale również świetna lokata kapitału.

Terminy zakończenia budowy:

Budynek Blue – IV kwartał 2021

Budynek Rose – III kwartał 2022

przejdź do inwestycji

Biuro
sprzedaży

Skontaktuj się z nami

Lifetown

Adres:

ul. Kłobucka 6
02-699 Warszawa

Godziny otwarcia:

pon.: 11.00 – 19.00
wt. – pt.: 10.00 – 19.00

Chcesz kupić mieszkanie?

Formularz kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią Klauzuli Informacyjnej, w tym z przysługującymi mi prawami związanymi z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.