EN
UKR

Golden Space

Golden Space to zaciszne osiedle zaplanowane z myślą o tych, którzy cenią sobie wygodę i komfort mieszkania w bliskiej odległości od centrum miasta.

W pierwszym etapie osiedla powstanie kameralny budynek z 117 mieszkaniami, o pow. od 27 do 65 mkw. Starannie przemyślane przez projektantów przestrzenie od kawalerki do mieszkań 3-pokojowych, dla osób ceniących jakość i komfort: odpowiednie zarówno dla singli, młodych par, jak i rodzin z dziećmi. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w balkon, na parterze będą przynależeć ogródki. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji jednokondygnacyjny garaż.

W drugim etapie osiedla powstaną 83 mieszkania. Na zmotoryzowanych mieszkańców czekać będzie garaż podziemny. Cykliści będą mieli natomiast do dyspozycji stojaki rowerowe znajdujące się przed budynkiem. O bezpieczeństwo mieszkańców będzie dbać ochrona, która znajdzie się na osiedlu. Dla dodatkowej wygody i komfortu, przy wjeździe do budynku zaplanowany jest szlaban.

Zakończenie budowy:

1 etap: III kwartał 2021

2 etap: II kwartał 2023

przejdź do inwestycji

Biuro
sprzedaży

Skontaktuj się z nami

Golden Space

Adres:

ul. Budki Szczęśliwickie 1
02-460 Warszawa

Telefon:

(22) 292 90 01

Godziny otwarcia:

pon.: 11.00 – 19.00
wt. – pt.: 10.00 – 19.00
sob.; 10.00 – 16.00

Chcesz kupić mieszkanie?

Formularz kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią Klauzuli Informacyjnej, w tym z przysługującymi mi prawami związanymi z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.