Info Nexity to teraz Develia.
26 lipca 2023 r. Develia nabyła 100% udziałów polskich spółek zależnych od Nexity. Zobacz więcej →
EN
UKR

Osiedle City Vibe to funkcjonalna, wieloetapowa inwestycja o charakterze samodzielnego miasta w mieście, ale nie odcinająca się od niego ogrodzeniem.

Osiedle City Vibe powstanie w Krakowie, przy ul. Myśliwskiej 68 (Płaszów). W ramach inwestycji powstanie 8 budynków, z których każdy będzie odznaczał się inną architekturą i indywidualnym wyglądem. To, co będzie łączyło budynki, to kształt bryły oraz nowoczesny styl.

W City Vibe każdy będzie mógł cieszyć się miejskim klimatem, nie rezygnując z atrakcji, jakie oferują tereny zielone, w ramach osiedla powstanie park o powierzchni aż 1 ha! W efekcie City Vibe przewiduje obszerne tereny otwarte, porośnięte drzewami i bogatą roślinnością, które obejmują miejsca rekreacji dla mieszkańców m.in. małe jezioro i plażę. Z myślą o aktywnych mieszkańcach, na osiedlu powstawanie siłownia plenerowa, boisko do siatkówki oraz stoły do ping-ponga. Wyjątkową atmosferę osiedla podkreślą – fontanna z oświetleniem i otaczające ją punkty usługowe. Na najmłodszych będą czekać bezpieczne place zabaw, przestrzeń kreatywną oraz plenerową strefę gier. Rowerzyści z pewnością skorzystają z licznych stojaków na rowery umieszczonych przed budynkami, a także z boksów rowerowych znajdujących się w garażu.

Termin zakończenia budowy:

etap I, budynek Street Culture – IV kwartał 2022

etap II, budynek City Spot – IV kwartał 2023

przejdź do inwestycji

Biuro
sprzedaży

Skontaktuj się z nami

City Vibe

Adres:

Myśliwska 68
30-718 Kraków

Godziny otwarcia:

pon- pt.: 10:00 – 18:00
sobota: 10.00 – 16.00

Chcesz kupić mieszkanie?

Formularz kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią Klauzuli Informacyjnej, w tym z przysługującymi mi prawami związanymi z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.