EN
UKR

Inwestycja Bliski Marcelin w Poznaniu

Inwetycja Bliski Marcelin będzie się mieścić przy ulicy Jeleniogórskiej 14. Grunwald to dzielnica Poznania, która cały czas intensywnie się rozwija. Wzrost jej atrakcyjności w oczach potencjalnych mieszkańców wiąże się z rozwojem infrastruktury i zmianą demografii na tym obszarze.

W ramach inwestycji powstanie 5-piętrowy budynek złożony z 139. Dużym atutem części z nich będzie oddzielna kuchnia. Będzie to idealne rozwiązane dla tych, którzy nie chcą łączyć salonu z aneksem. Mieszkania znajdujące się na parterze będą wyróżniać się tym, że zostały zaprojektowane z możliwością adaptacji dla osób niepełnosprawnych i starszych.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji dodatkowo balkony, duże tarasy na dachu oraz boksy lokatorskie. Do mieszkań na parterach będą przynależeć prywatne ogródki. W projekcie przewidziano miejsca parkingowe w garażu podziemnym, przed budynkiem miejsca naziemne, a także stojaki na rowery. Na parterze powstanie również jeden lokal usługowy. Dla bezpieczeństwa mieszkańców na osiedlu zostanie zainstalowany monitoring, a ponadto zapewniona będzie ochrona.

Termin zakończenia budowy: III kwartał 2022

przejdź do inwestycji

Biuro
sprzedaży

Skontaktuj się z nami

Bliski Marcelin

Adres:

ul. Milczańska 1
61-131 Poznań

Telefon:

61 333 30 00

Godziny otwarcia:

Pon – pt: 10:00-18:00
Sob: 10:00-16:00

Chcesz kupić mieszkanie?

Formularz kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią Klauzuli Informacyjnej, w tym z przysługującymi mi prawami związanymi z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.