Info Nexity to teraz Develia.
26 lipca 2023 r. Develia nabyła 100% udziałów polskich spółek zależnych od Nexity. Zobacz więcej →
EN
UKR

Osiedle Bemosphere na warszawskim Chrzanowie

będzie zlokalizowane przy ul. Szeligowskiej 24. W ramach projektu powstanie sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowa architektura i dobór zieleni zagwarantują poczujesz się tutaj komfortowo.

Budynek Natural to pierwszy etap inwestycji. Powstanie w nim 107 mieszkań o metrażu od 26 do 109 mkw. Zaprojektowaliśmy dla tego etapuwykończenie naturalnymi surowcami o stonowanych barwach oraz eleganckie, modne wnętrza w kolorach ziemi –odcieniach brązu i zieleni.

Jako drugie w kolejności na osiedlu Bemosphere, powstaną budynki Central oraz City, w których łącznie znajdzie się 182 mieszkań o metrażu od 26 do 92mkw oraz 7 lokali usługowych. Część z nich posiadać będzie aneksy kuchenne, inne oddzielne kuchnie, dwie łazienki lub garderoby. Znajdziesz tu zarówno mieszkania z ogrodami, balkonami jak i tarasami.

Południowy kraniec inwestycji wyznaczy Time–sąsiadujący z budynkiem mini placyk, stanowić będzie lokalne centrum życia towarzyskiego. Kolejny budynek – Vital, będą otaczać ogrody deszczowe. W budynkach City oraz Atmo mieszkańcy znajdą natomiast lokale handlowe i usługowe. Na osiedlu znajdzie się również teren rekreacyjny, plac zabaw oraz stojaki rowerowe.

Zakończenie budowy:
Budynek Natural: IV kwartał 2023
Budynek Central i City: IV kwartał 2024

przejdź do inwestycji

Biuro
sprzedaży

Skontaktuj się z nami

BEMOSPHERE

Adres:

ul. Szeligowska 59
01-319 Warszawa

Telefon:

+48 (22) 29 29 000

Godziny otwarcia:

pon.: 11:00 – 19:00
wt. – pt.: 10:00 – 19:00
sobota: 10.00 – 16.00

E-mail:

bemosphere@nexity.pl

Chcesz kupić mieszkanie?

Formularz kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią Klauzuli Informacyjnej, w tym z przysługującymi mi prawami związanymi z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.