Info Nexity to teraz Develia.
26 lipca 2023 r. Develia nabyła 100% udziałów polskich spółek zależnych od Nexity. Zobacz więcej →
EN
UKR

Ruszyła budowa kolejnego budynku w ramach trzeciego etapu osiedla City Vibe w Krakowie.

Trzeci etap inwestycji nosi nazwę River View. Rozpoczęła się właśnie budowa budynku E, w którym powstanie 125 mieszkań dla tych, którzy cenią sobie wygodę, ale także chwile relaksu w otoczeniu zieleni. Budynek zostanie oddany do użytku na początku 2025 roku.

wizka CV

City Vibe to przemyślane, samowystarczalne osiedle z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Stanowi doskonały przykład realizacji koncepcji „miasta w mieście”. Mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się nie tylko nowoczesnym i komfortowym mieszkaniem, ale i rozbudowaną strefą relaksu oraz dostępem do punktów handlowo-usługowych. Docelowo na terenie osiedla, między ośmioma budynkami, znajdą się: siłownia plenerowa, boisko do siatkówki, stoły do tenisa stołowego, jeziorko z plażą, strefa parkowa, fontanna i cztery place zabaw. W najbliższym otoczeniu natomiast znajdują się hale sportowe i gimnastyczne, kryta pływalnia, skate park, boisko do koszykówki, zalew Bagry oraz liczne tereny zielone z malowniczymi trasami rowerowymi nad brzegiem Wisły.

Płaszów to jeden z najbardziej perspektywicznych rejonów Krakowa, z dogodnym dojazdem do centrum i dostępem do terenów zielonych oraz do oferty edukacyjnej w okolicy. Najbliższa szkoła i przedszkole znajdują się zaledwie 400 metrów od osiedla. Z roku na rok Płaszów przyciąga coraz więcej inwestycji biznesowych. W pobliżu znajduje się m.in. Equal Business Park, Orange Office Park, Enterprise Park czy Factory Park, a w najbliższym czasie powstanie ogromne centrum The Park.

W okolicy osiedla trwa budowa nowej drogi gminnej, która będzie służyć mieszkańcom dzielnicy. Droga będzie łączyła ulice Myśliwską i Nowohucką, w sąsiedztwie osiedla City Vibe. Zostanie oddana do użytku jeszcze w 2023 roku.

Budynek E inwestycji City Vibe jest objęty Deweloperskim Funduszem Gwarancyjnym. Dzięki temu klienci są w 100% zabezpieczeni na wypadek np. nieukończenia inwestycji czy upadłości banku, w którym prowadzony jest mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Więcej informacji na www.cityvibe.pl

Chcesz kupić mieszkanie?

Formularz kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią Klauzuli Informacyjnej, w tym z przysługującymi mi prawami związanymi z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.