Nexity nagrodzone na Targach Mieszkań i Domów

W ostatni weekend września Nexity przedstawiło swoje nowe projekty na Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu oraz Krakowie. Deweloper zaprezentował dwie premiery – kameralny Bliski Marcelin w stolicy Wielkopolski oraz spektakularne osiedle City Vibe na krakowskim Podgórzu. Prezentacja tego ostatniego projektu została wyróżniona przez gości targów.  
Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich, Nexity zaprezentowało na swoim stoisku dwie inwestycje. Pierwszą z nich jest znana już mieszkańcom Poznania – Malta Point, która będzie znajdować się tuż koło Galerii Posnania. Bliski Marcelin to natomiast nowa inwestycja w stolicy Wielkopolski. Elegancka nieruchomość będzie zlokalizowana na Grunwaldzie, w pobliżu Lasku Marcelińskiego. Inwestycja będzie się składać z jednego budynku, który pomieści 139 mieszkań i lokal usługowy. Planowany termin realizacji projektu to IV kwartał 2022 r. Na targach w Poznaniu gościło łącznie 98 wystawców. Liczba odwiedzających wyniosła ok. 6700, co oznacza, że targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.  
W Expo Kraków odwiedzający mogli poznać ofertę City Vibe. To przemyślane osiedle, o charakterze miasta w mieście będzie się znajdować na terenie Płaszowa. W ramach inwestycji powstanie 10 budynków, a ich otoczenie stanowić będzie park o powierzchni 1,2 ha – z jeziorkiem, plażą i licznymi strefami aktywności dla osób w każdym wieku. Planowana data realizacji pierwszego etapu inwestycji – Street Culture – to IV kwartał 2022 r. Był to pierwszy udział Nexity w targach w Krakowie, ale zapisze się na długo w historii firmy, ponieważ Nexity zostało wyróżnione nagrodą za „Najlepsze stoisko i obsługę targową” imprezy. Targi w Expo Kraków odwiedziło ok. 4500 wizytujących. Podczas tegorocznej edycji Targów Mieszkań i Domów, swoje oferty prezentowało 63 wystawców.  
    aktualnosci-duze-krakow